Ana Sayfa » Ürünler » Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

Twin Shaft (Çift Milli) Mikser

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Hazır beton üretimi yapılan işler için kullanılan bir mikserdir ve yüksek kapasiteli üretim yapılmasını sağlar. Firmalar üretim kapasitelerini arttırabilmek için genellikle bu mikserleri tercih ederler ve maddi kazanım sağlarlar. Bu mikserler saatte 120 m3 ve 180 m3 arasında bir üretim kapasitesine sahiptir, çift şaft bulundurması ile yüksek kapasiteli üretimler gerçekleştirir.  Tahrik yöntemi ile çalışan bir sisteme sahiptir ve boşaltım işlemleri de oldukça kolay yapılmaktadır.

Twin Shaft mikser temizlik konusunda da firmalara büyük kolaylık sunar, çok fazla temizlik işlemi gerektirmez, sıyrılarak dönen kazanlar bu konuda avantaj sağlar. Yatak ömrünün uzun olması ile uzun süreli işlerde kullanımı bulunmaktadır ve zamandan tasarruf sunar. Pek çok firma bu mikserlerin dayanımı oldukça yüksek olduğu için santrallerde Twin shaft mikser tercih ederler.

Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş olması ile de tüm dünya çapında kullanılmaktadır ve kullanımı sırasında hiçbir şekilde çevreye, insan sağlığına zarar vermemektedir. Twin Shaft mikserin en büyük özelliği beton karıştırma işlemini çok iyi ve kısa sürede gerçekleştirmesidir, kaliteli ürün için bu avantaj oldukça önemlidir. Düşük su kullanarak karıştırma işlemini yapması ile de daha yüksek kapasitede ürün ortaya çıkarır ve firmalara maddi açıdan büyük kazanım sunar. Yüksek kapasiteli üretim yapacak olan firmalar kaliteli ürün üretimi için bu mikserleri tercih ederler ve iş yönünden hiçbir sıkıntı yaşamadan kesintisiz üretim avantajı da bulunmaktadır.

Twin Shaft Mikser Avantajları

Hazır beton üretiminde en çok tercih edilen bu mikser firmalara hem zamandan tasarruf sağlar hem de maddi açıdan kazanım sunar. Az su kullanımı ve iyi karıştırma özelliği ile de firmaların kaliteli beton karışımı oluşturmasına yardımcı olur. Malzeme sarfiyatı yok denilecek kadar azdır, uygun fiyatlara yüksek kapasite de üretim yapılmasını büyük ölçüde etkiler ve uzun süreli işlerde kullanılarak iş işleyişinin etkilemeden, 7/24 kesintisiz üretim imkanı sunar. Twin Shaft mikser en zorlu hava şartlarında bile yüksek kapasitede üretim imkanı sunar ve hiç bir şekilde üretim kapasitesinde bir değişiklik olmaz. Bakım ve onarım işlemleri kolaylıkla yapılır ve çok fazla bakım ihtiyacı yoktur, güçlü bir mekaniğe sahiptir, kompakt tasarıma sahiptir, yüksek basınçlı otomatik yıkama sistemi vardır, otomatik kullanımı sayesinde işçilere kolaylık sunar, karıştırma kolları yüksek performans gösterir ve yüksek dayanımdadır, 0 mm ya da daha fazla kuru beton çökmesini önler bu da firmalara zamandan ve maddi açıdan tasarruf etme imkanı verir.

Model TWS-01 TWS-02 TWS-03 TWS-4,5 TWS-06
Kapasite ( Yaş Beton ) 1 m3 2 m3 3 m3 4,5 m3 6 m3
Redüktör Dişsan Dişsan  Dişsan Dişsan Dişsan
Yükleme Kapasitesi 1.500 lt 3.000 lt 4.500 lt 6.750 lt 9.000 lt
Taze Beton Kapasitesi 1.250 lt 2.500 lt 3.750 lt 5.625 lt 7.500 lt
Sıkıştırılmış Beton Kapasitesi 1000 lt 2000 lt 3000 lt 4500 lt 6000 lt
Motor Gücü 2×18,5 Kw  2×37 Kw  2×55 Kw  2×90 Kw  2×110 Kw
Boşaltma Tipi Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak
Twin Shaft (Çift Milli) Mikser
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir