Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikler
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Al

Mobil konkasör tesisi çeşitlerinden biri olan Pro-70, genellikle düşük bütçeli firmaların tercih ettiği bir tesis olup, saatlik üretim kapasitesi 60 ve 90 ton arasında farklılık göstermektedir. Firmalara olabildiğince bu üretim kapasitesini dikkate alarak konkasör tercihinde bulunmalılardır, 90 tonun üzerinde üretim yapacak olan firmalar bu konkasörü tercih etmemelidir. Mobil konkasör tesisi PRO-70 farklı cinste ve boyuttaki malzemelerin kırımı için tercih edilmektedir. Kırma kapasitesi bu malzemelerin sertliğine cinsine göre farklılık gösterebilir, firmalar daha fazla verim almak istiyorlarsa bu mobil konkasöre farklı ekipmanlar ekleyebilirler.

Mobil konkasör tesisi PRO-70 herhangi bir onarım işlemi gerektirdiğinde kolaylıkla bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır, bulunduğu ortamdan sökülüp kısa sürede tamir işlemleri tamamlanır, bu da firmalara zamandan tasarruf sağlar. Sabit konkasörlere göre bu mobil konkasörler daha avantajlıdır ve kullanımı da daha kolaydır. Kurulum işlemleri olarak sabite göre daha kısa sürede taşınıp, kurulu ve farklı işler için de iş bitiminde demontajı yapılıp farklı arazilere taşınabilir. Bu özelliği sayesinde pek çok firma kısa süreli işler için mobil konkasörleri tercih ederek daha uzun süreli kullanımlar sağlamaktadırlar.

Mobil Konkasör Tesisi PRO-70 Avantajları

Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olan Mobil konkasör tesisi pro-70, dünya çapında pek çok firma tarafından kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli ve güvenilir bir iş imkanı sunan bu makine, çalışması sırasında çevreye ve insan sağlığına zarar vermez. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde bakım ve onarım işlemlerinde uzun süre beklemenize gerek yoktur, bu da firmaların üretim konusunda kesintisiz çalışmasını sağlayarak, zaman kaybını önler, üretim verimliliği artar. Mobil konkasör tesisi pr0-70 , üretim kapasitesi olarak genellikle küçük firmalara hitap etse de yüksek mukavemetli oluşu ile firmalara uzun süreli kullanım sağlar.

Kapasite 60-90 Ton/Saat
Maksimum Besleme 700×700 MM
Rotor Ebadı 950×750 MM
Jeneratör Gücü 250 KW

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir